Home About us Contact us English
جستجو :   
وب سایت رسمی انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای توزیع نیروی برق
( Tuesday,17 May , 2022 ) ۱۴۰۱ سه شنبه ۲۷ ارديبهشت
آرشیو اخبار /   نشست مدیریت دارایی‌های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان برگزار شد
 

انجمن صنفی شرکتهای توزیع نیروی برق توزيع نيروی برق استان زنجان ( ۱۴۰۰/۸/۳۰ )
نشست مدیریت دارایی‌های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان برگزار شد

نشست اعلام نتایج ممیزی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان پیرامون مدیریت دارایی‌های فیزیکی و آشنایی با نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی در بخش ها و معاونت‌های مختلف، تدوین نقشه راه جهت رسیدن به تعالی سازمانی با رویکرد استقرار مدیریت داریی‌های فیزیکی برگزار شد. ...

نشست مدیریت دارایی‌های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، این نشست باحضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در سالن جلسات شرکت با ارائه گزارش نهایی توسط محمدابراهیم‌طیبی مشاور شرکت هونام پارت انرژی، برگزار و آخرین وضعیت شرکت در برقراری پروژه مدیریت دارایی‌های فیزیکی این شرکت تبیین شد.

 

 علیرضا علیزاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، مدیریت دارایی‌های فیزیکی و ممیزی شرایط را سازنده و برای ارائه خدمات با کیفیت‌تر به مشترکان لازم دانست و گفت: امید است در فاز بعدی این فرآیند آموزش کارکنان و پیاده‌سازی موثر این پروژه با جدیت بیشتر مورد توجه قرار گرفته و طرحی جامعی برای اجرای آن ارائه شود.

 

علیزاده، مدیریت دارایی‌های فیزیکی، جمع‌آوری اطلاعات تجهیزات را بسیار حساس و لازم دانست و افزود: اولویت‌بندی و شناخت تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در پیشبرد اهداف شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

درادامه این نشست پیام جوادی، معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با اعلام اینکه، این شرکت موضوع مدیریت دارایی‌های فیزیکی را به عنوان یکی از اولویت‌های راهبردی در نظر دارد و ما نیزسعی داریم این اقدام را با جدیت هرچه بیش‌تر دنبال کنیم گفت:  قدم گذاشتن در این مسیر در واقع نقشه راهی جهت رسیدن از وضعیت شناخته شدۀ فعلی به وضعیت مطلوب است که در نهایت منجر به ارائه خدمات باکیفیت‌تر به مشترکان خواهد شد.

 

جوادی افزود: برگزاری آموزش‌های مرتبط با مدیریت دارایی‌های فیزیکی با هدف فرهنگسازی این پروژه به صورت همگانی برای کارکنان مجموعه از اقدامات بعدی این شرکت خواهد بود که امید است به زودی برگزار شود.

 

نشست مدیریت دارایی‌های فیزیکی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان برگزار شد