Home About us Contact us English
جستجو :   
وب سایت رسمی انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای توزیع نیروی برق
( Tuesday,17 May , 2022 ) ۱۴۰۱ سه شنبه ۲۷ ارديبهشت
آرشیو اخبار /    برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان کنفرانس سیرد در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس
 

انجمن صنفی شرکتهای توزیع نیروی برق انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای توزیع نیروی برق ( ۱۴۰۰/۹/۲ )
برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان کنفرانس سیرد در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس

طی مراسمی از محققان و پژوهشگران برتر شرکت کننده در هشتمین کنفرانس منطقه ای سیرد، تقدیر به عمل آمد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس دراین مراسم کسب مقام های برتر این شرکت طی سال های اخیر در کنفرانس منطقه ای سیرد در میان سایر شرکت های توزیع نیروی برق کشور را مرهون تلاش ها و همت همه جانبه پژوهشگران و محققان این شرکت عنوان کرد. ...

 برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان کنفرانس سیرد در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس

 

 

 احمدرضا خسروی، کنفرانس سیرد را یک کنفرانس علمی- کاربردی توصیف کرد و بیان داشت: برپایی چنین کنفرانس هایی و  به اشتراک گذاری اطلاعات و داشته‌های علمی می تواند در ایجاد انگیزه و هم افزایی دانش پژوهشگران، محققان و کارشناسان موثر باشد. همچنین منجر به ارائه مقالات کاربردی و  ایجاد فضای مناسب به منظور ارتقای علمی و مهندسی فعالیت‌های موجود گردد و در مجامع علمی معتبر جهان نقش مهمی ایفا کند. خسروی، بر تبدیل ایده به محصول علمی و کاربردی شدن اندیشه ها و تفکرات تاکید کرد و گفت: چنانچه خروجی فکری همکاران تبدیل به یک محصول دانشی شود، می تواند به عنوان میراثی ماندگار از سوابق کاری فرد یاد گردد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس عنوان کرد: منظور از محصولات دانشی ارائه کارهای خارق العاده نیست بلکه در صورتی که ندانسته هایی که هر روز با تحقیق و تفحص به دانسته تبدیل می شود یا اصلاح روش‌ها، الگوها و فرآیندهایی که به استمرار صورت می‌گیرد به رشته تحریر درآید و به سبد دانش سازمان تزریق گردد، رسالت خود را انجام داده‌ایم.وی، صنعت برق را صنعتی پر مخاطره و پر چالش عنوان کرد و گفت: نیاز است تا محققان و پژوهشگران با بهره گیری از قدرت اندیشه و خرد، ایده های نوین و کاربردی خود در این عرصه را مطرح نمایند تا بتوان از آنان در این صنعت بزرگ بهره مند شد.

در ادامه این مراسم، معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز با تقدیر از تلاش های پژوهشگران و محققان این شرکت جهت مشارکت در کنفرانس سیرد به ارائه گزارشی در این خصوص پرداخت. شاهرخ آزرم، اظهار داشت: در هشتمین کنفرانس منطقه ای سیرد شرکت توزیع برق استان فارس با پذیرش 54 مقاله با اختلاف قابل توجه در بین شرکت های توزیع برق،  مقام اول را کسب نموده است. وی بیان نمود: جهت ارتقا کیفیت مقالات ارسالی همکاران به نهمین کنفرانس منطقه ای سیرد اقداماتی توسط دفتر تحقیقات صورت پذیرفته است از جمله دوره آموزشی شیوه ی تحقیق و مقاله نویسی در سطح شرکت برگزار و مورد استقبال همکاران قرار گرفت. همچنین مشاوره در تهیه مقالات توسط اعضاء هیئت علمی دانشگاه در حال انجام می باشد.

 در پایان از همکارانی که مقالات آن ها در هشتمین کنفرانس منطقه ای سیرد پذیرفته شده بود؛ تقدیر به عمل آمد و جوایزی اهدا گردید.  

برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان کنفرانس سیرد در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس