Home About us Contact us English
جستجو :   
وب سایت رسمی انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای توزیع نیروی برق
( Wednesday,25 April , 2018 ) ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت
آرشیو اخبار /   فراخوان انجمن برای حضور پژوهشگران ایرانی در سیرد 2017 اسکاتلند
 

انجمن صنفی شرکتهای توزیع نیروی برق انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای توزیع نیروی برق ( ۱۳۹۵/۳/۳۱ )
فراخوان انجمن برای حضور پژوهشگران ایرانی در سیرد 2017 اسکاتلند

انجمن، پژوهشگران ایرانی را برای حضور موثر در اجلاس سیرد 2017 اسکاتلند فراخواند. ...

فراخوان انجمن برای حضور پژوهشگران ایرانی در سیرد 2017 اسکاتلند

 بیست و چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی شبکه های توزیع برق (سیرد) روزهای 12 تا 15 جون سال 2017 میلادی در شهر گلاسکوی اسکاتلند برگزار می شود.

دبیرخانه سیرد ایران مستقر در انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع نیروی برق، با توجه به اهمیت این اجلاس جهانی و سطح علمی و اعتبار بین المللی آن، طی فراخوانی از شرکت های توزیع نیروی برق و پژوهشگران و چهره های دانشگاهی فعال در عرصه صنعت توزیع، برای حضور پررنگ پژوهشگران ایرانی در این اجلاس دعوت کرد.
شایان ذکراست، طی چند سال گذشته و بویژه پس از استقرار دبیرخانه سیرد ایران در ساختار انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع و حمایت هایی که برای حضور کیفی تر همکاران بخش توزیع در اجلاس های سیرد شده است، خوشبختانه نویسندگان مقالات از کشور ایران توانسته اند، با ارایه مقالات ارزشمند، موفیقت های چشمگیری را در مقایسه با سایر کشورها به دست آورند. کسب رتبه اول در سال های 2012 و 2013 و رتبه چهارم و هشتم جهانی در سال های 2014 و 2015، آن هم در شرایط تحریم های ظالمانه که فضای اجلاس بین المللی سیرد را نیز تحت تاثیر قرار داده بود، از جمله این موفقیت هاست.
همچنین در اجلاس های سال جاری که در شهر هلسینکی فنلاند برگزار شد، ایران از نظر مقالات پذیرفته شده به رتبه ششم دست یافت.
گفتنی است باتوجه به جایگاه علمی این کنفرانس در جهان و حضور موفقیت آمیز ایران در طی دوره های اخیر، انجمن درصدد تغییر عضویت ایران از وابسته به پیوسته است که مقدمات آن فراهم شده است.
علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجلاس سیرد 2017 اسکاتلند می توانند به سایت سیرد بین الملل به نشانی www.cired-2017.org مرا جعه کنند.
 

فراخوان انجمن برای حضور پژوهشگران ایرانی در سیرد 2017 اسکاتلند